En İyi Hizmeti Sunmak İçin

Kendimizi Geliştiriyoruz

Ulaşılmak istenen her hizmet seviyesini talebi oluşmadan biz yükseltiyoruz. Kalite standartlarımızı oluşturduk ve her gün daha da geliştiriyoruz. Sorunsuz, güler yüzlü hizmet sadece kurumların değil hizmet tüketicilerinin de hakkıdır.

İnşaat Taahhüt

İnşaat Taahhüt

Uzman kadromuz ile anahtar teslim projeler üretiyoruz. Deprem, sel vb. afetlere dayanım gücü yüksek yapıları bilimsel etütler eşliğinde yeşil yapı politikasında inşa ediyoruz. Kaliteden ödün vermeden en hızlı şekilde inşa ettiğimiz yapıları, tam termin süresinde teslim ediyoruz. Bilgimiz ve tecrübemiz ışığındaki çalışmalarımız sayesinde teslimden sonra size yerleşmek kalıyor.

Projelerimize Gözatın
Filo Kiralama

Filo Kiralama

Özel araçlardan çöp kamyonlarına, arasözden elektrik motorlu yol temizlik araçlarına, asfalt freze araçlarından kazıyıcı yükleyici makinelere tüm araçları kurumların hizmetine sunmaktayız. Tüm araçlarımızı son teknoloji ekipmanlar ile takip ediyor, bakım ve onarımlarını hiç zaman kaybetmeden organize edebiliyoruz. Siz zaman ve maliyet tasarrufu yaparken, hizmet alıcıları da en iyi hizmete kavuşuyor.

Güncel Araç Listemiz
Çevre Temizliği

Çevre Temizliği

Son teknoloji ekipmanlar ve tecrübeli kadromuzla istediğiniz alanların periyodik ve anlık temizliklerini yapıyoruz. Tüm şehir alanlarında çöplerin toplanması ve yasalara uygun bir şekilde bertaraf edilmesini sağlıyoruz. İtici ve vakumlu makinelerimiz ile mekanik temizlik, şartlara göre elle mıntıka temizliği, yıkayıcı araçlarımızla cadde ve açık alan temizliğinizi 7 gün 24 saat yapabilme olanaklarına sahibiz.

Makine Parkurumuz
Dezenfeksiyon (İlaç-Ekipman-Uygulama)

Dezenfeksiyon (İlaç-Ekipman-Uygulama)

Çağımızın en büyük problemlerinden biri haline gelen virüs ve bakteri dezenfeksiyonun tüm kamusal ve sosyal alanlarda hizmet verebiliyoruz. Özel ekipman, sağlık bakanlığı onaylı kimyasal ve uzman personelimiz ile insanların bir arada bulunduğu kapalı açık tüm sosyal alanlar ve toplu taşıma araçlarını yerleşik, mobil ve otomatik makinelerimizle dezenfektasyon işlemi gerçekleştirebiliyoruz. Aynı zamanda farklı kimyasallarla ile haşere ve zararlı bertaraf ediyoruz.

Detaylı Bilgi Alın
Peyzaj

Peyzaj

Uzman personelimiz ve ekipmanlarımızla belirlenen alanların en verimli ve uzun ömürlü şekilde çevre düzenlemesini yapıyoruz. Peyzaj mimarlarımız ve kültür bitki uzmanlarımız ile iklime, çevreye uygun peyzaj düzenleyerek düzenli bakımlarını yapıyoruz. Yeşil alanları sulama planlarını oluşturarak su israfı yapmadan çevreye katkıda bulunuyoruz. Aynı zamanda çalıştığımız alanlarda süs havuzu düzenlemesi ve bakımı yapıyor, göz ve ekolojik güzelliği bir arada sergileyebiliyoruz.Detaylı Bilgi Alın
Karla Mücadele

Karla Mücadele

Zorlu şartlarla mücadelede özel ekipmanlarımız ve tecrübeli kadromuz ile hizmet veriyoruz. Yoğun kar yağışı alan bölgelerde kar temizleme ve küreme araçlarımızla ulaşımı engelleyen kar birikmeleri ile mücadelede hizmet veriyoruz. Tüm şartlara ayak uydurabilen araçlarımıza gerekli kar bıçakları ve tuz serpici ekipmanların adapte edilmesi ile istenilen sayıda araçla mücadele yapıyor, temizlenen alanın tuzlama ve küreme ile hep kullanımda olmasını sağlıyoruz. Kar yağışı ve buzlanmanın oluşacağını ulusal ve uluslararası meteoroloji birim tahminleri kullanarak hazırlıklı oluyoruz ve gerekli işlemlerimizi 7/24 hizmet verecek şekilde başlatıyoruz.

Detaylı Bilgi Alın
Su ve Kanalizasyon Şebeke Bakımı

Su ve Kanalizasyon Şebeke Bakımı

Düzenli olarak bakım ve onarım isteyen su ve kanalizasyon şebekesi bakımlarını ve onarımlarını uzman kadromuz ve son teknoloji ekipmanlarımızla gerçekleştiriyoruz. Kullanılamayan içme suyu depolarını yeniden işler hale getirmek ve şebeke hattı yenileme işlemlerini mühendislerimizin yapmış olduğu tespitler üzerine yapım ve onarımlarını uygulayabilir ve sonraki periyodik bakımlarını yapabiliyoruz.

Detaylı Bilgi Alın
Personel Temini ve Taşımacılığı

Personel Temini ve Taşımacılığı

Tüm personel ihtiyaçlarınızı sağlayacak; mavi-beyaz yaka, nitelikli-niteliksiz personelin temini konusunda kurumlara hizmet veriyoruz. Tam zamanlı, yarı zamanlı, belirli süreli veya süresiz sözleşmeli personeli sizin için titizlikle seçiyor, tüm yasal sorumlulukları şirketimizde olacak şekilde istihdam etmenizi sağlıyoruz. Siz sadece ihtiyaçlarınızı belirleyerek geri kalan tüm işlemleri biz üstleniyoruz. Aynı zamanda mevcut personelinizin alması gereken eğitim organizasyonlarını da düzenleyebilir ve tüm personelinizi tek standartta hizmet vermesini sağlayabiliriz veya sadece personelinizin belirli yerlerden, belirli zamanlar araçlarımız ile taşımacılığını yapabiliriz

Detaylı Bilgi Alın
Alt Yapı, Asfalt Yol Yapım ve Onarım

Alt Yapı, Asfalt Yol Yapım ve Onarım

Sahip olduğumuz tecrübelerimiz, makine parkımız ve uzman personelimizle kurumların ihtiyaç duyduğu tüm alt yapı yapım, bakım ve onarım işlerinde ve asfalt yol yapım, bakım ve onarım işlerinde Türkiye’nin her yerinde hizmetinizdeyiz.Detaylı Bilgi Alın