Umut Kurumsal

25 yılı aşan tecrübe

Çeyrek asırlık deneyimlerimizle kurduğumuz Umut Kurumsal Ltd. Şti. ile hizmet verdiğimiz her alanda sorumluluğunu aldığımız işlemlerin sahibi olan kurumların, ana faaliyet alanlarına daha fazla zaman ayırmasını ve kaliteli hizmet almasını sağladık. Çevreye, insana ve tüm canlılara duyduğumuz saygı ve sorumluluk ile yürüttüğümüz hizmetlerimizi uluslararası standartlarla yapmak en önemli hedefimizdir.

Vizyonumuz

Çevreye , insana ve tüm canlılara karşı duyarlı verdiğimiz hizmetlerin kalitesini, çeşitliliğini ve sürekliliğini arttırarak ülkemizde işinde akla gelen ilk kuruluşlardan biri olmak

Misyonumuz

Uluslararası kalitesini ispatlamış en iyi uygulamaları ülkemiz ile tanıştırmak, başarı ile hayata geçirmek ve şartlarımıza uygun yenilikçi çözümler bulmaktır. Aynı zamanda yaşadığımız alanların bizlere emanet olduğunu unutmadan yaşanabilir çevreyi gelecek nesillere aktarmaktır.

Değerlerimiz

Doğayı, çevreyi ve tüm canlı dostlarımızı çok seviyoruz. Hiç bir canlının hakkını gasp etmeden uygulanabilecek bir çevre yönetimini benimsiyoruz. Yaptığımız işi sadece kendimiz için değil gelecek nesillerin mutlu, sağlıklı yaşamları için icra ediyoruz. Oluşturduğumuz standartlar ile mükemmele en yakın hizmeti vermek istiyoruz.

Çalışma

Prensiplerimiz

Sorunsuz Hizmet

Sorunsuz Hizmet

Çalıştığımız tüm kurumlarda düşük hata, sürdürülebilir hizmet ve yüksek memnuniyet oranı ile çözüm odaklı ve özenli çalışıyoruz.

Kalite Politikası

Kalite Politikası

İnsana, doğaya, hayvana ve çevreye saygı odaklı çalışma planları oluşturuyoruz. Yaptığımız her işlemi ilgili politikasına uygun yürütüyoruz.

Uluslararası Standartlar

Uluslararası Standartlar

Her projemizde aynı kaliteyi yakalamak için standart kuralları uyguluyoruz. İşimizde kaliteyi ve memnuniyeti arttırıyoruz.

Uzman Kadro

Uzman Kadro

Başarımızdaki en önemli etkenlerden bir kadrolaşmamız, her personelimiz firma kültürümüzü taşır ve bitmeyen eğitime dahildir.

Makine Parkuru

Makine Parkuru

Teknolojiyi yakından takip ediyor, kullandığımız her ekipmanımızın en güncel halini kullanıyor, hizmetlerimizi en verimli hale getiriyoruz.

Hizmet Kültürü

Hizmet Kültürü

Çalıştığımız kurumlarda hizmetin son kullanıcısı en sorunsuz hizmeti alıyor, hizmetimizin kalitesini son kullanıcı memnuniyeti ile taçlandırıyoruz.

Kentsel Dönüşüm Projelerinde

GÜÇLÜ ÇÖZÜM ORTAĞINIZ